Merhaba!

PIC Uçuş Türkiye'nin Kurulu Olduğu Prensipleri Yakından Keşfetmeye Hazır Mısın?

Havacılık Disiplini

Yaptığımız işin keyifli olduğunu biliyoruz! Bu işi keyifli kılan şey ise emniyet. Bu nedenle şirket olarak, emniyete üst kademede önem veriyoruz.

Bakım & Yedek Parça

Hava araçlarımızın periyodik bakımları, otorite ve üretici firma tarafından yetkilendirilmiş uçak teknisyenlerimizce titizlikle yapılmaktadır ve bakımlarımızda kullanılan malzeme ve yedek parçalar, üretici firmalarından özenle tedarik edilmektedir.

Gözlemci Pilotlarımız

PIC Uçuşlarınızı, hava araçlarımızdaki yüzlerce saat uçuş tecrübesi ile toplamda binlerce saatlere varan tecrübeli gözlemci pilotlarımızla tamamlayarak uçma eylemini kendiniz için adeta bir refleks haline getirebilirsiniz.

Operasyon Ekibi

Küçük bir uçaktan, büyük bir havayolu uçağına kadar havacılığın bir ekip çalışması olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle bünyemizde her daim yetkin ve tecrübeli operasyon personelimizle faaliyetlerimizi yürüterek uçuş emniyet standardımızı yüksek tutuyoruz.


Aile Anlayışı

Meslek hayatınızın en keyifli anılarını biriktirmeye başladığınız eğitim döneminizde size samimi bir aile ortamı sağlıyoruz.

Geleceğe Dönük Planlama

Uçuş planlamalarımızı, eğitiminizin geri kalanını göz önüne alarak tamamen size odaklı planlıyor ve sizi eğitiminizin sonraki adımında sizi bekleyen zorluklara hazırlıyoruz.

Dijital İmkanlar

Gelecek üç güne yönelik uçuş programını görüntüleyebileceğiniz ve bir sonraki gün yapacağınız uçuşunuza tam olarak hazırlanabileceğiniz benzersiz bir dijital PIC takip ve uçuş brifing portalı sağlıyoruz.

Unutulmaz Deneyimler Biriktir

"88 Saate bu kadar güzel anı sığar mı?" Deme! Ömür boyu hatırlayacağın deneyimlere hazır ol!


Bize Ulaşın!

PIC Uçuş Türkiye deneyimini daha yakından tanımak ve benzersiz fırsatlarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın!

+90 532 015 9401
info@ybshavacilik.com