İlk Bakış

Horsepower

100 HP

Powered by new generation BRP-Rotax 912 S2.

Speed

119 KTS / 220 km/h

Fits for every purpose, best for cross country.

Range

535 Nm / 991 km

Lower fuel consumption, larger fuel tanks, unbeatable range performance.

Alttan Kanat,
Yüksek Memnuniyet.

Tecnam P2002 JF, üç tekerlekli iniş takımı ile donatılmış alttan kanat, iki koltuklu, tek motorlu bir... Hayır, bu tanım yetersiz kalır. O sadece bir uçak değil, içeriden ve dışarıdan güzelliğin tadını çıkaran bir stille uçanlar için biçilmiş kaftandır.

Sportif. Şık.

Alttan kanat, gelişmiş aerodinamik tasarımı ve kabarcıklı kanopisi ile P2002JF, Tecnam'ın gökyüzüne açılan şık ve sportif yoludur. İster eğitim, ister günlük uçuşlarınız olsun, kullanım ve uçma nitelikleri ile tanınan P2002JF'nin, yalnızca verimliliğinden faydalanmakla kalmayacak, aynı zamanda benzersiz silueti ile de fark yaratacaksınız.

Keşfetmeye Devam Et!

P2002JF'yi Ön Plana Çıkaran Diğer Ayrıntıları Keşfet

Powerplant

Motor, Rotax 912-S2 serisi dört silindirli, dört zamanlı, sıvı ve hava soğutmalı entegre 1: 2.4286 redüksiyon dişli bir motordur. Sıvı soğutmalı kafaların ve hava soğutmalı silindirlerin kullanılması, uzun bir tırmanıştan hemen sonra hızlı bir iniş gerçekleştirilse bile motorun güvenli çalışma sıcaklıklarını korumasına izin verir.

Kolay ve Güvenli

Üst ve alt motor kaputları hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılabilir ve bu da herhangi bir bakım prosedürünün daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlar. Üst kaporta, tüm motor bölmesine kolay erişim sağlayan 2 büyük menteşeli martı kanadı tarzı kapıyla uçuş öncesi kontroller için motor bölmesine tam erişim sağlar.

Ferah

Koltuklar uçuş sırasında ayarlanabilir ve ilerledikçe yüksekliği artar. 44 pound / 20 kg ağırlığa izin veren bagaj alanı, birkaç seyahat çantası için geniş bir alana sahip koltukların arkasında yer almaktadır. İç mekan konfor ve hakimiyet için tasarlanmış; geniş, ergonomik ve rahattır.


Bize Ulaşın!

PIC Uçuş Türkiye deneyimini daha yakından tanımak ve benzersiz fırsatlarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın!

+90 532 015 9401
info@ybshavacilik.com