İlk Bakış

Horsepower

100 HP

Powered by new generation BRP-Rotax 912 S2.

Speed

116 KTS / 215 km/h

Comfort combined with pleasure.

Range

575 Nm / 1065 km

Performance and increased range with lower fuel consumption.

Yenilik,
Gökyüzü İle Buluştu.

TECNAM P2008JC, hem içeride hem de dışarıdaki güzelliği ile güvenli ve kolay uçan, güncel teknoloji ve kompozit gövdeden oluşan bir senfonidir. CS/VLA'da gece VFR için mükemmel bir çözüm.

Şık, Konforlu ve Verimli

Light Sport Luxury için, karbon fiber gövde ve metal kanatları birleştiren iki koltuklu bir uçak olan TECNAM P2008'den başkasına bakmayın. Malzemelerin bu şekilde harmanlanması, benzersiz bir uçuş kontrol hissi dengesi, rahat kullanım ve geniş alan sağlar.

Keşfetmeye Devam Et!

P2008JC'yi Ön Plana Çıkaran Diğer Ayrıntıları Keşfet

Gelişmiş Aviyonikler

Bu kompakt ancak geniş uçak, analog enstrümanlar ile cömert standart konfigürasyondan iki Garmin G3X, GPS'li transponder, ELT ve daha pek çoğunu içeren geniş bir seçenek yelpazesine kadar en iyi aviyonik teknolojisini sunar.

Kolayca Uçurun

Kolay kullanım, mükemmel görüş, düşük bakım maliyetleri ve yüksek güvenlik özellikleri, bu uçağı pilot eğitimi için mükemmel bir çözüm haline getirir.

Kompozit Gövde

P2008, kompozit gövdesi, metal kanatları, iniş takımı ve stabilizatörü ile karma teknolojiyi bir araya getiren ilk TECNAM uçağıdır. Kabinde çok yer, sağlam fabrikasyon ve yüksek güvenlik.


Bize Ulaşın!

PIC Uçuş Türkiye deneyimini daha yakından tanımak ve benzersiz fırsatlarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın!

+90 532 015 9401
info@ybshavacilik.com